Všechny kategorie
O Nás

Profil společnosti

Zhuzhou Zhenfang Yaguang Tungsten-Molybdenum Co., LTD je profesionální výrobce se sídlem v Zhuzhou, Čína, který se zabývá oblastí karbidu wolframu již více než deset let. Máme bohaté zkušenosti se studiem a výrobou karbidu wolframu. Naše továrna přijímá pokročilé výrobní zařízení a dokonalý systém kontroly kvality (ISO9001: 2015). Garantujeme našim produktům dobrou kvalitu a konkurenceschopnou cenu.

Vždy se snažíme poskytovat klientům efektivní řešení a vysoce kvalitní produkty. Máme dvě vlastní továrny: Zhuzhou Minchen a Zhuzhou Zhenfang. Specializujeme se na karbidové tyče, karbidové desky a pásy, karbidové matrice, karbidové válce, karbidové opotřebitelné díly pro petrochemický průmysl, karbidové řezné nástroje. Naší výhodou je karbidová tyč a přizpůsobené opotřebitelné díly.

Vždy udržujeme dobré vztahy s našimi klienty, zlepšujeme komunikaci a vzájemnou spolupráci, snažíme se vytvářet WIN-WIN spolupráci

Máme vlastní továrnu v okrese Tianyuan, město Zhuzhou, Hunan, Čína. Máme moderní výrobní zařízení (HIP slinování, CIP.....) a dokonalý systém kontroly kvality (ISO9001:2015). Všechny naše produkty používají 100% panenský materiál, který zaručuje naši dobrou kvalitu a rozumnou cenu. Srdečně vítáme klienty, aby nás navštívili po celém světě.

Enterprise mise

Růst společně s našimi zákazníky a zaměstnanci sdílejí totéž

Podnikový duch

Týmová práce, odvaha, tvořit brilantní

Slogan podniku

Můžu, umím, vyhrávám!

Osvědčení

Továrna